четвер, 1 серпня 2013 р.

До 20 –річниці журналу "Радіоаматор"В цьому році виповнюється 20 років з часу заснування одного з найпопулярніших журналів в галузі радіотехніки — журналу «Радіоаматор». Це перше в незалежній Україні науково–популярне видання для тих, хто цікавиться всім, що пов’язане з радіотехнікою та професійно чи на любительській основі займається практичною радіоелектронікою.
В ТОУНБ, а саме у відділ технічної літератури цей журнал надходить з 1996 року. Відтоді та до сьогоднішнього часу це видання користується незмінним авторитетом серед користувачів. Причина його популярності в тому, що він в однаковій мірі привабливий як професіоналом, що займаються розробкою та ремонтом різноманітних радіоелектронних приладів так і любителям, які самостійно виготовляють чи ремонтують радіотехніку. Це журнал для тих. хто звик працювати зі схемою на столі та з паяльником в руках, хто своїм покликанням вважає практичну радіоелектроніку. Це видання не просто читають, але й використовують інформацію, взяту з нього у повсякденному житті.
Основні розділи журналу: аудіо, відео, електроніка, комп’ютер, КВ та УКВ радіозв’язок, сучасні телекомунікації. Незмінна тематика видання — ремонт і модернізація побутової техніки, схемотехніка, вимірювальні прилади, радіолюбительські технології та багато іншого.
Журнал наповнений оригінальними статтями на актуальні теми. Особливо приваблюють читачів матеріали, присвячені опису радіо конструкцій, ремонту офісної техніки, а також ремонту мобільних телефонів.
Викличуть зацікавленість читачів матеріали з описом комп’ютерного заліза та програмного забезпечення.
Журнал «Радіоаматор» є найбільш масовим радіолюбительським виданням в Україні та високо цінується читачами. Приєднуйтесь до широкого кола шанувальників журналу.

Немає коментарів:

Дописати коментар