четвер, 13 березня 2014 р.

Витрати в будівельному виробництвіЩе однією дуже цікавою книжковою новинкою поповнився фонд відділу технічної літератури Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки. Це збірник наукових праць Колесникова А. В. «Затраты на производство»  виданий в 2013 році Українською державною академією залізничного транспорту.
Збірник наукових праць включає в себе проблеми затрат будівельної галузі і питання ціноутворення в економіці. Відображений  в книзі науковий матеріал охоплює період із середини 80-х років ХХ століття до часу видання даного збірника.
Весь матеріал, який викладений в публікаціях ілюстрований прикладами реальної економіки, в якій автор працює декілька десятиліть. Висвітлені також реальні і конкретні кількісні  результати наукових праць виконаних самостійно.
Дана книга є своєрідним підсумком багаторічної наукової і практичної діяльності автора.Вона може бути використана при самостійному вивченні питань реальної економіки спеціалістами в галузі економіки, викладачами та студентами  вищих навчальних закладів.

Немає коментарів:

Дописати коментар