середа, 5 листопада 2014 р.

Кераміка: мода, стиль, елегантністьУ  цьому році виповнюється 80 років з часу публікації перших номерів журналу „Скло та кераміка”. Його вихід став важливою подією в історії становлення й розвитку скляної та керамічної промисловості. З часу свого народження і до сьогоднішніх днів в ньому публікуються матеріали з найбільш важливих проблем скла та кераміки, як наукових так і виробничих.
Народився журнал восени і саме ці осінні дні продиктували нам тему книжкової виставки „Кераміка, скло: мода, стиль і елегантність”. Організована вона у відділі технічної літератури Тернопільської ОУНБ. Присвячена історії фарфоро-фаянсової та скляної промисловості як нагадування , що при такому високому рівні розвитку сучасного суспільства у справі кераміки ми у нашому 21 столітті не надто багато пройшли вперед у порівнянні з пращурами. Хоча звичайно протягом століть мистецтво кераміки непристанно розвивалось, але саме керамічні вироби минулих епох навчили нас цінувати всю красу цих виробів, їх тепло і колорит.
Завдяки матеріалам представленим на книжковій виставці Ви, шановні майбутні та постійні  відвідувачі відділу технічної літератури Тернопільської ОУНБ познайомитесь із  найдавнішими виробами із скла, кераміки й фарфору, а також з сучасними надбаннями у цій галузі.
Центральне місце на виставці належить науково-технічному журналу „Скло та кераміка”.80 річний ювілей цього видання є важливою віхою у розвитку промисловості. За роки свого існування журнал зайняв міцну позицію на світовому інформаційному просторі. По мірі розвитку науки й промисловості рівень видання постійно підвищувався і в наш час відповідає високим вимогам галузевих видань. В ньому висвітлюються технологічні процеси скляної та керамічної галузей промисловості, автоматизація та механізація виробництва, охорона праці та навколишнього середовища, якість виробів, використання сировинних ресурсів та інші актуальні питання. Про високий рівень публікацій говорить переклад статей на англійську мову. Журнальні публікації можуть слугувати основою курсових , дипломних та дисертаційних робіт, що дуже актуально для наших постійних відвідувачів студентів  та викладачів технічних навчальних закладів, та інженерно-технічних працівників. Головні рубрики журналу відображають найновіші матеріали в науковій та виробничій сферах технології скла та керамічних виробів. Журнал може стати неоціненним помічником для студентів  та аспірантів. Протягом багатьох років він являє собою важливий засіб спілкування, ознайомлення з новими досягненнями у цій галузі.
Все у світі тече, змінюється. Ми постійно чуємо вирази висока технологічність, зручність, комфорт. Щоб завжди бути у ритмі з часом ми пропонуємо нашим читачам переглянути  матеріали, що містять інформацію, про новинки у цій галузі, сучасні технології, що ставлять перед собою мету не лише змінити світ, а скоріше спростити, покращити роботу  виробників скла та кераміки. ”.
Запрошуємо Вас відвідати нашу книжкову виставку.

2 коментарі:

  1. студентка Педуніверситету6 листопада 2014 р. о 07:41

    Надзвичайно цікавий матеріал, обов"язково використаю у своєму рефераті. Дякую.

    ВідповістиВидалити
  2. Оглянула вашу книжкову виставку, дуже цікава та пізнавальна.

    ВідповістиВидалити