середа, 28 січня 2015 р.

Гаранти чистотиПерші побутові електричні пиловсмоктувачі з’явились у 1907 році завдяки компанії Hoover. Приблизно в середині 1920-х років ці прилади прийняли сучасний вигляд. Та все ж збір сміття залишався не таким легким завданням, щоб виробники змогли вирішити її один раз і назавжди. До цього часу йде активна робота із вдосконалення конструкцій різних вузлів пиловсмоктувача.
Над чим працюють найкращі інженерні мізки сьогодні? Як найкраще збирати пил, щоб він не повертався у квартиру? Що краще з фільтром чи без?
Відповіді на ці питання можна знайти в останньому номері журналу «Красивые квартиры». Автор публікації «Гаранти чистоти» Сергій Зубов розповідає про найновіші досягнення у розвитку побутової техніки, дає характеристику останнім моделям пиловсмоктувачів. Користуючись матеріалами, розміщеними у даній публікації Ви, шановні користувачі, зможете підібрати модель, яка найбільш підходить саме Вам. Також переглянувши яскраво ілюстрований журнал «Красивые квартиры» Ви отримаєте естетичне задоволення та поринете у світ розкоші та гламуру.

Немає коментарів:

Дописати коментар