вівторок, 3 березня 2015 р.

Стиль модерн в інтер’єрі житлаСтиль модерн – один із самих неповторних, яскравих напрямків який народився понад 100 років назад. Він приніс із собою абсолютно нові декоративні елементи. Він наповнений внутрішньою гармонією та ідеальними пропорціями.
100 років – це не такий вже великий проміжок часу. Десь на наших дачах та в бабусиних скриньках ми можемо знайти оригінальні речі. Потрібно лише їх дістати і вони стануть прекрасним додатком до нашого інтер’єру. Ваш будинок отримає особливий колорит, адже головним слоганом цього стилю в інтер’єрі житла було: ”Ні один будинок не подібний на інший”. Так було раніше, а що зараз? 
Сьогодні стиль модерн в оформленні інтер’єру є особливо актуальним. Використовуючи його деталі навіть невеличкі сучасні квартири можна наповнити атмосферою легкої вишуканості та краси. Тому, тримаючи руку на пульсі потягу до прекрасного, не дивлячись ні на що, відділ технічної літератури Тернопільсьої ОУНБ пропонує увазі своїх читачів книги та періодичні видання  з інтер’єру та дизайну – „Салон”, „Красивые квартиры”, „Красивые дома”, „Интеръер и дизайн”. Кожне з цих видань може запропонувати найкращі досягнення минулого та вишукані ідеї нашого часу спираючись на сучасні технології та якісні матеріали, але якщо ви надаєте перевагу іншим стилям в оформленні дизайну житла Ви, шановні користувачи, зможете знайти в представлених виданнях і елегантну класику і футуристичний хайтек, і лаконічний мінімалізм. Приходьте в нашу бібліотеку і ми допоможемо Вам реалізувати ваші романтичні задуми в оформленні дизайну інтер’єру. 
Нехай ваш дім буде особливим!

Немає коментарів:

Дописати коментар