четвер, 21 лютого 2013 р.

Нові надходження у відділПершою ластівкою завітала у відділ технічної літератури ТОУНБ книга, яка побачила світ у видавництві ТНТУ „Експериментальні дослідження у технології машинобудування”. Цей навчальний посібник став першим новим надходженням у книжковий фонд серед наукових видань нашого відділу у 2013 році. Призначений він студентам усіх форм навчання та дистанційної освіти при підготовці фахівців у галузі машинобудування та комп’ютерних технологій.
Підготовка майбутніх кадрів у цих сферах є надзвичайно важливим процесом, адже машинобудування є провідною галуззю в економіці нової України. Сучасне виробництво вимагає від фахівців прийняття кваліфікованих інженерних рішень при проектуванні, виготовленні та експлуатації технічного обладнання. Вміння проводити наукові дослідження стає необхідністю. Також для сучасного інженера дуже важливим є вміння використовувати сучасні комп’ютерні технології.
У цьому навчальному посібнику викладено основи проведення наукових досліджень у галузі машинобудування та обробки металів. Значну увагу приділено застосуванню засобів обчислюваної техніки для опрацювання результатів наукових експериментів.
Сподіваємось, що це наукове видання буде корисним студентам, аспірантам, інженерно –технічним працівникам, науковцям та викладачам, які займаються науково –дослідною роботою у галузі машинобудування.

Немає коментарів:

Дописати коментар