четвер, 8 вересня 2016 р.

День перукаря


«З лиця воду не пити» — кожен з нас не раз вживав цей 
вираз у відповідній ситуації. Але, як не крути, зовнішність людини все ж відіграє досить вагому роль у сприйнятті окремої людини оточуючими. Погодьтеся, набагато приємніше дивитися в дзеркало і бачити там привабливе обличчя, ніж стомлену фізіономію. Втім, красу можна створити за допомогою косметики, модного одягу і стильної зачіски. Щоб зробити останню, слід вибрати досвідченого перукаря, інакше доведеться псувати собі настрій. 13 вересня у осіб, що віртуозно володіють ножицями і гребінцем професійне свято — День перукаря. 
В останні роки ця професія набула популярності, стала престижною. Вимоги до сучасного майстра перукарської справи дуже високі. Основні з них глибокі теоретичні знання, володіння прийомами і методами практичної роботи з виконання стрижок, моделювання зачісок. Для досягнення найвищого результату слід опиратися на знання, що викладені в книжках та професійних періодичних виданнях. Цікавитесь перукарським мистецтвом? Нам є що вам запропонувати. 
У відділі технічної літератури Тернопільської ОУНБ представлено широкий репертуар видань з цієї галузі. Документи, що пропонуються вашій увазі розраховані для професіоналів, учнів та слухачів курсів перукарського мистецтва, але будуть цікавими також і пересічному читачу. 
В них висвітлюються основи перукарського мистецтва та косметології, секрети святкового та повсякденного макіяжу, техніки манікюру та педикюру, розглянуто питання організації роботи косметичного кабінету та перукарського салону. Завдяки цим виданням ви дізнаєтесь як зробити стильну зачіску не виходячи із дому. Більшість книг яскраво ілюстровані, вміщують фотографії з докладними інструкціями. Шановні читачі, чи замислювались ви про те, яку важливу роль відіграє для вашої зовнішності зачіска чи манікюр. Адже здавалося б, що відсутність чи наявність красивих нігтей не є визначальними для зручності та комфорту — сукня триматиметься на своєму місці й без цих дрібниць. А між тим, саме вдало підібрана зачіска може повністю змінити ваш настрій. Теж саме можна сказати й про нігті, та макіяж. Стиль підкреслюється за допомогою деталей, адже саме вони можуть багато розповісти про смак, характер власника. А якщо ці деталі будуть не просто відповідними до вашого стилю, а ще й ексклюзивними то  враження про вас завжди укладатиметься якнайкраще. 
Тому беріть на озброєння ідеї викладені в наших виданнях, додайте до них свою особисту родзинку — і вперед, підкоряти серця красою та талантом.
                                                                        Людмила Шатарська, головний бібліотекар
                                                                        відділу технічної літератури ТОУНБ

Немає коментарів:

Дописати коментар