четвер, 11 травня 2023 р.

Вишиванка — модно та вишукано (до Дня вишиванки)

 


Усе в житті рухається по спіралі. І мода не є виключенням. Образи створюються, забуваються, а згодом під гучні оплески повертаються знову. Не дарма кажуть: "Усе нове – це добре забуте старе". Світові дизайнери це знають дуже добре і тому часто черпають натхнення у традиціях свого народу. На кожній деталі, ґудзику, складочці, комірчику відображається належність до тої чи іншої країни. Не оминула ця стихія і українські вишиванки. Їхні прообрази вгадуються у багатьох колекціях модної індустрії. Десь трохи змінюється візерунок, десь внесли корективи щодо фасону, але сутність залишається одна і таж сама. Одяг, який тисячоліттями славився своєю красою та яскравістю, не може бути забутий. І вже не є новиною, що наші вишиванки переїхали в гардероби багатьох модниць.

Шановні користувачі, запрошуємо Вас переглянути книжкову виставку «Милі серцю вишиванки: українська вишивка в сучасному одязі» та поринути у світ моди, переглянувши останні номери журналу „Українська вишивка”. Пропоновані тут моделі можуть бути ескізом, який кожен з Вас зможе розвинути на свій смак і уподобання. Це науково – популярне видання є вагомим надбанням фонду нашого відділу. Надходить у відділ технічної літератури він з січня 2012 року. Кожен з номерів журналу наповнений оригінальними ідеями, містить гарні світлини, цікаво подає матеріал.

Журнал пише про звичайних українських людей, висвітлює події з їхнього життя. Кожен номер своєрідно тематичний і в той же час різнобічно привабливий. Особливо зацікавлює видання оригінальним використанням вишитих узорів у щоденних побутових речах. Корисними будуть рубрики „Дівочі секрети”, „Майстер –клас” та „Майстриня”. Шановні користувачі, заходьте до нашого відділу, створюйте свій світ, прислухайтесь до себе, і творіть! А ми Вам в цьому радо допоможемо.Немає коментарів:

Дописати коментар