четвер, 1 листопада 2012 р.

Українська вишивкаУсе в житті рухається по спіралі. І мода не є виключенням. Образи створюються, забуваються, а згодом під гучні оплески повертаються знову. Не дарма кажуть: "Усе нове – це добре забуте старе". Світові дизайнери це знають дуже добре і тому часто черпають натхнення у традиціях свого народу. На кожній деталі, ґудзику, складочці, комірчику відображається належність до тої чи іншої країни.
Не оминула ця стихія і українські вишиванки. Їхні прообрази вгадуються у багатьох колекціях модної індустрії. Десь трохи змінюється візерунок, десь внесли корективи щодо фасону, але сутність залишається одна і таж сама. Одяг, який тисячоліттями славився своєю красою та яскравістю, не може бути забутий. І вже не є новиною, що наші вишиванки переїхали в гардероби багатьох модниць.
Шановні користувачі блогу відділу технічної літератури ТОУНБ, пропонуємо Вам поринути у світ моди, переглянувши останні номери журналу „Українська вишивка”. Пропоновані тут моделі можуть бути ескізом, який кожен з Вас, дорогі читачі, зможе розвинути на свій смак і уподобання. Це науково –популярне видання є новим надбанням фонду нашого відділу. Надходить у відділ технічної літератури він з січня 2012 року. Кожен з номерів журналу наповнений оригінальними ідеями, містить гарні світлини, цікаво подає матеріал.
Журнал пише про звичайних українських людей, висвітлює події з їхнього життя. Кожен номер своєрідно тематичний і в той же час різнобічно привабливий. Особливо зацікавлює видання оригінальним використанням вишитих узорів у щоденних побутових речах. Корисними будуть рубрики „Дівочі секрети”, „Майстер –клас” та „Майстриня”.
Шановні користувачі, заходьте до нашого відділу, створюйте свій світ, прислухайтесь до себе, і творіть! А ми Вам в цьому радо допоможемо.

2 коментарі:

  1. Обов"язково відвідаю вашу бібілотеку, щоб переглянути книгу "Українська вишивка"

    ВідповістиВидалити
  2. Будемо раді Вас бачити

    ВідповістиВидалити