четвер, 18 грудня 2014 р.

Інноваційні і високі технології: теорія і практикаДнем святого Миколая розпочалися різдвяно-новорічні свята і хоча вони оповиті власними традиціями і звичками кожного, все ж можна розширити свій світогляд переглянувши літературу, що представлена на розгорнутій книжковій виставці під назвою „Інноваційні і високі технології: теорія і практика”.
Вже багато років ми щоденно чуємо слово інновації і це логічно, бо все що ми називаємо цивілізацією і є  високі технології. Інноваціями у свій час були Інтернет, космічні кораблі. а колись дуже-дуже давно навіть колесо. Інновації бувають як технологічні так і соціальні. Нині більшість країн рухається по інноваційному шляху. Що ж це таке? Які переваги надають високі технології? Яке місце України у цьому процесі? На всі ці питання дадуть відповіді наукові, науково –популярні видання тематичної книжкової виставки.
Інновація – це мистецтво. А мистецтво характерне перш за все для творчої молоді. Одна з цілей нашої виставки – розбудити, захований у глибині кожної людин  потяг до інноваційної діяльності. Виставка буде функціонувати у читальному залі відділу технічної літератури ТОУНБ протягом двох тижнів.Головний бібліотекар
відділу технічної літератури             Л. В. Шатарська

Немає коментарів:

Дописати коментар