середа, 25 листопада 2015 р.

Народні іграшки — ляльки-мотанки: традиції, особливостіЛялька — одна з найнагальніших потреб і водночас
утілення одного з найчарівніших жіночих інстинктів
у дівчинці. Леліяти, одягати, шити, трохи картати,
колисати, уявляти, ніби щось є хтось, — у цьому все
майбутнє жінки.
                Віктор Гюго

    Нещодавно у фонд відділу технічної літератури надійшла книга Ольги Тарасової Таємничий світ ляльки-мотанки: (способи виготовлення: майстер-клас), видана у видавництві «Либідь» у 2015 році. Запрошуємо всіх охочих до манливого світу ляльки-мотанки, яка є віддзеркаленням прадавньої культури, традицій і світовідчуття наших пращурів. Лялька-мотанка — не лише певний культурний символ, Це й потужний хатньо-побутовий оберіг, і обрядовий атрибут, і забавка для дітей і дорослих, і оригінальний сувенір, і прикраса інтер'єру оселі.
     Дізнаватися про різновиди й призначення ляльок-мотанок, традиції, обряди й звичаї, з якими вони пов'язані, опанувати зовсім не складні способи їх виготовлення й зрештою мати напрочуд цікаве й корисне улюблене заняття на дозвіллі вам допоможе пропонована книга.
     Дане видання призначене для щирокого кола читачів, усіх, хто захоплюється українською народною творчістю. Стане в пригоді викладачам шкіл, центрів, гуртків дитячої та юнацької творчості, майстер-класів для дорослих і дітей.

Немає коментарів:

Дописати коментар