вівторок, 16 квітня 2024 р.

Пропонуємо вашій увазі книжкову виставку: "Майбутнє довкілля в наших руках"

 


"Людству необхідно якомога швидше вирішити

дилему: або воно зробить так, що в біосфері

буде менше забруднюючих речовин, або

біосфера розвиватиметься таким чином,

що в ній стане менше людей"

                                                   Дж. Баттон


20 квітня –День довкілля. Давайте згадаємо, що ми всі живемо на одній планеті, і забруднюючи природу ми шкодимо у першу чергу самим собі та своїм нащадкам. Тому з такої прекрасної нагоди зробимо хоча б один крок на покращення стану довкілля. Кожен для себе повинен знайти його сам. Дехто відмовиться  від поїздки в транспорті, хтось посадить дерево, а інший нарешті прибере сміття в своєму дворі. Але разом ми зробимо навколишнє середовище кращим, і надалі не забуватимемо про його охорону та збереження природних скарбів.

Саме від нас залежить наше майбутнє!
Пропонуємо Вашій увазі книжкову виставку:

"Майбутнє довкілля в наших руках"

Охорона довкілля, раціональне використання природних ресурсів, забезпечення екологічної безпеки життєдіяльності людини - невід'ємна умова сталого економічного та соціального розвитку України.

 

 

З цією метою Україна здійснює на своїй території екологічну політику, спрямовану на збереження безпечного для існування живої і неживої природи довкілля, захисту життя і здоров'я населення від негативного впливу, зумовленого забрудненням навколишнього природного середовища, досягнення гармонійної взаємодії суспільства і природи, охорону, раціональне використання і відтворення природних ресурсів.

Тематичні розділи виставки:

  • загальні проблеми екологічної безпеки;
  • економічна та екологічна безпека підприємства як умова сталого розвитку суспільства;
  • проблеми безпеки життєдіяльності людини;
  • збереження і раціональне використання водних ресурсів;
  • охорона атмосферного повітря;
  • захист земель;
  • ресурсозбереження і енергоефективність.

В експозиції: монографії, матеріали міжнародних науково-практичних конференцій, збірники наукових праць,  навчальні посібники, періодичні видання, промислова та нормативно-технічна документація.

                       Ласкаво просимо завітати до бібліотеки!

Уже тривалий час людство живе в умовах екологічної кризи, появу якої обумовив, головним чином, прогрес суспільства тотального споживання. Жорстоке вбивство тварин, знищення лісів, колосальні викиди шкідливих речовин у воду, повітря, землю, руйнування глобальної екосистеми планети - найяскравіші прояви такого "прогресу". Вирішення екопроблем варто розпочати з себе, змінивши свою свідомість і взявши відповідальність за стан біосфери, якій ми зобов'язані своїм життям. Це наша планета. Цінуймо один одного, унікальну природу України і бережімо її разом!

 

Немає коментарів:

Дописати коментар