середа, 24 квітня 2013 р.

Книги у пошуках читача23 квітня Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека провела святкову акцію “Книги у пошуках читача”, приурочену до Всесвітнього дня книги й авторського права.
Її мета – привернути увагу до книги й читання, залучити до бібліотеки нових користувачів.
Під час акції усі бажаючі мали змогу переглянути книжкові виставки, взяли участь у заходах, що проводилися в цей день, поспілкувалися з авторами.
Відділ технічної літератури запропонував увазі учасників акції виставку “Світ технічної книги”, де були представлені наукові збірники, монографії, практичні посібники на допомогу оволодінню різними професіями, підручники та навчальні посібники для студентів вищих навчальних закладів, науково-виробнича література для працівників різних галузей народного господарства, словники, довідники тощо.
Виставка “Журнальний калейдоскоп” ознайомила з найбільшим у м. Тернополі репертуаром спеціалізованих періодичних видань з питань комп”ютерної техніки та інформаційних технологій, харчових виробництв, журналів з кулінарії, в”язання, вишивання, пошиття одягу, косметології та парфумерії, дизайну інтер”єрів квартир та особняків, ландшафтного дизайну тощо.
Усі бажаючі також мали змогу більше дізнатися про зміст веб-сайту Тернопільської ОУНБ, блогів відділів бібліотеки, Регіонального інформаційного порталу “Тернопільщина”.
 Щиро вдячні всім за участь в акції!

Немає коментарів:

Дописати коментар